Teenused

Mööbli ja sisustuselementide projekteerimine

Meie eesmärgiks on projekteerida, valmistada ja paigaldada tellija individuaalsele nägemusele ja võimalustele vastav ruumi omapära arvestav ning täpselt projektile vastav mööbel või sisustustuselemendid. Nende eesmärkide rakendamiseks oleme aastate jooksul teinud viljakat koostööd Bristol & Regi disaineritega, kuid leidnud konstruktiivse kontakti ka paljude tellijate enda poolt valitud sisekujundajatega.

Projektijuhtimine ja paigaldus

Pakume täisteenust alates täitemõõdistamisest ja projekteerimisest kuni mööbli ja sisustuselementide valmistamise ja paigaldamiseni. Meie spetsialistide abiga teostame sisustamise täisteenust alates korteritest ja eramutest lõpetades kabanduskeskuste ja büroodega. Tagame tellija kindlustunde kogu projekti kulgemise kestel toetudes oma pikaajalistele kogemustele. Vajadusel teostame oma objektide järelhooldust ekspluatatsioonis.

Mööbli valmistamine

Valmistame iga tellija omapärale ja soovile vastava mööbli vastavalt projektile ja mõõtudele.

Sisustus

Valmistame tellija vajadustele ja funtsionaalsusele vastava sisustuse kauplustele, büroodele. Vastavalt projektile valmistame ja komplekteerime müügiletid, riiulid, seinapaneelid, müügialused ja muu vajaliku inventari.

Trepid ja konstruktsioonid

Valmistame ja paigaldame vastavalt tellija nägemusele puit ja metallkonstruktsiooniga treppe. Metallkonstruktsioonide puhul kaasame oma pikaajalisi partnereid ja alltöövõtjaid. Valmistame sisseehitatavaid sisustuslikke metall ja puitkonstruksioone. Metallkonstruktsioonide puhul kaasame partnereid.

Köögid ja vannitoad

Sisustame mööbliga köögid ja vannitoad omapära ja individuaalsust väärtustavale kliendile täpselt ruumi parameetreid järgides.