• Slide 5
  • Slide 4
  • Slide 6
  • Slide 2
  • Slide 1

AS TREVOREX on 1991 aastal asutatud eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Meie põhitegevuseks on kujunenud tellimusmööbli, sisustuselementide ja kaubanduslike tarvikute tootmine  eripära ja individuaalsust väärtustavale kliendile.

Oma tegevuses soovime ühendada kaasaaegse tehnoloogia ja igikestvad meistrioskused, et tekitada sünergia, mis tagab nõudliku kliendi igakülgse rahulolu. Me pakume kliendile sisustusalast täisteenust ideest teostuseni: disainiprojekt, teostusjoonised, täitemõõdistamine, valmistamine, paigaldamine. Samuti omame kompetentsi erivajadustele vastavate messi- ja müügistendide ning tarvikute valmistamiseks: lukkude, lukutarvikute, san.tehn.valgustite  j.n.e eksponeerimiseks. Soovi korral tagame järelhoolduse ekspluatatsioonis.

Tellimuste teostamisel kasutame ainult tuntud ja tunnustatud tootjate kvaliteetseid materjale. Põhimaterialid mida kasutame: melamiin-, spoonitud MDF-täispuitkilbid, kõrgsurve laminaat, metalldetailid, klaas j.n.e. Viimistluses kasutame: spoonid, peitsid, lakid, mööblivärvid, pulbervärvid j.n.e.

Aastate jooksul oleme meeldivat koostööd teinud: Avatud Eesti Fond, Raamatuvaramu, Sotsiaalministeerium, Boga, Hüdrostandard, Reaalsüsteemid, Balti King, Punane Selver, Key Ehituskaubad, Valnes,  Abloy Eesti, G-U BKS Estonia, Kalamaja Põhikool, Tallinna Linnateater, Raeapteek, Remedium Kalamaja Apteek, Hipo, Pizza Americana, Kington, Musicstop, Moodne Valgustus, Lincona, Suurtüki NK.,  Maitim, Statoil, R-Kiosk, Monex.

Kui Teie vajadustele ja nõudmistele ei vasta kauplustes müüdav standartne mööbel, siis meie oleme jätkuvalt avatud uutele väljakutsetele, et muuta Teie unistused teoks.

Missioon

Ühendame efektiivselt  kaasaaegse tehnoloogia ja  igikestvad meistrioskused, tagame individuaalsust ja eripära väärtustava kliendi rahulolu unikaalsete sisustuselementide ja mööbli osas – mida poest ei osta.

Visioon

Jätkuv areng kestva  kvaliteedi suunas, et käia kaasas ajas muutuvate ja arenevate vajaduste ning trendidega sisustuse valdkonnas.

Väärtused

Isikupära , individuaalsus, diskreetsus, kvaliteet.